şehirler arası nakliyat

Konak Şehirlerarası Nakliyat

Şehirlerarası nakliyat, şehiriçi nakliyata nispeten daha geniş mesafe barındıran lojistik biçimidir. Nakliye yönüyle ayrımı bulunmaz. Şehirler arası nakliyatta mesafe çoktur. Bu gerekçeyle, söz konusu amaç için kullanılacak nakliyat araçlarının uzun yola karşı muhafazalı ve güvenilir yapıda olması gereklidir. İşletmemizin opere ettiği illerarası nakliyat taşıtları, dirençli ve güvenlidir.

Şehirler Arası Taşımacılık İçeriği itibariyle nedir? Ne şekilde Sonuçlandırılır?

Günümüz nakliye tekniklerinin müspet yönde şekillenmesiyle, çelik kasalı taşıma taşıtlarının kullanışlılığı ve emniyeti çoğalmıştır. İllerarası Nakliye operasyonlarında, ev eşyası çeşitlerine göre çeşitlenen taşıtları istihdam eden teşekkülümüz, seri ve hassas taşıma organizasyonu arzetmektedir. Yurdumuzun her tarafına şehirlerarası taşıma hizmetleri veren teşekkülümüz, yurttaşlarımızın isteklerine en iyi biçimde yanıt sunabilmek düşüncesiyle, gerekli olan tüm koşulları içselleştirmektedir. iller arası evden eve taşımacılık süreçlerinde, profesyonel personel istihdam edilmektedir. Bununla beraber şirketimizin tatbik ettiği elit çalışma sistemleriyle en güvenilir nakliye işlemleri yerine getirilmektedir.

Şehirlerarası Taşıma İşlemleri?

Yerinde İnceleme işlemiyle nakliye faaliyetleri başlar ve gerekli araç, eksper raporu ile tespit edilir. Anlaşmadan sonra eşyalar sigorta kapsamına alınır. Hassas tüm eşyaların kendine özgü ambalaj materyalleriyle ambalajlanması ile diğer eşyaların ambalajlanması aşamasından itibaren, nakliye nedeniyle sevk edilmiş olan taşıma aracına eşyalar yüklenir. İlk aşamada hacimli ve sağlam eşyalar yüklenir ve akabinde kırılabilir ev eşyaları ve cihazlar indirilir.

Çelik kasa vasıtalarımızın eşya nakliyesi hizmeti sebebiyle kapsamlı bir kalıpta imal edilmesiyle, şehirler arası nakliyede eşya hasara karşı muhafaza edilmesi tam bir biçimde temin edilmektedir.

Kuruluşumuz için Müşterilerimizin hizmetlerimizden memnun olması asıl amacımızdır.

Şehirler arası taşımacılık işlemlerinde, ambalajlama ile muhafazalama işlemleri ayrıcalıklıdır. Uzak yolun sorunlarıyla yerleşilecek yörenin fiziki durumu göz önüne alınır ve bu doğrultuda paketleme metodları yerine getirilir. Eşyaların paketlenmesi faaliyeti sonrası istifleme işlemi yerine getirilir. Titizlikle yerine getirilen paketleme ve araç içi istifleme ile malzemeleriniz zarar görmemektedir. İllerarası taşımacılık hususunda gereken tüm resmi evraklarımız vardır. Şoförlerimiz tecrübe sahibi, mesleki belgelere sahip olan soförlerdir. Kurumumuzun ve personelimizin temin etmiş bulunduğu izin belgeleri neticesinde, yol güzergahında çıkabilecek tüm resmi sıkıntılar önceden önlenmiştir. Firmamız tüm işlemlerde dikkatli hareket etmektedir.

Şehirlerarası taşıma fiyatları, taşınılacak bölgenin mesafesi, kapalı kasalı vasıtanın özellikleri, isteğe bağlı ek hizmetler ve aracın tonaj kapsamı gibi şartlara göre değişiklik arzeder. Şirketimiz, şehirler arası nakliyat hizmetlerimizde son derece yerinde bir kapsamda fiyatlandırma yapmaktadır.

» İzmir Şehirlerarası Nakliyat

 

Konak Kardeşler Nakliyat İle alakalı Müşteri Yorumlamaları

 • avatar resmi
  Adnan ÖZDEMİR

  Konak içinde asansörlü nakliye düzeneği bulunan firmaları inceledim. Kardeşler Nakliye firmasının başka firmalara göre daha profesyonel olduğunu fark ettim ve eşyalarımın nakliyesi konusunda bu şirket ile anlaştım. Firmadan Nabi bey ile irtibat halinde olduk ve evimin taşınması bitti. Hiçbir sorunla karşılaşmadım. Herhangi eşyam hasar görmedi. Evime gelen personele ve Kardeşler Taşımacılık firmasına teşekkür ederim. Firmayı tüm Konak'lılara da rahatlıkla önerebilirim.

 • avatar resmi
  Nihat KARAGÖZ

  Konak'ta bulunan beş artı iki dairemin taşıma işlerini Konak Kardeşler Nakliyata yaptırdım. Mustafa bey ve ekibi gerçekten profesyonelce hizmetlerini yaptılar. Herhangi bir şeye hasar vermeden özenli bir biçimde nakliyat işlevini yaptılar ve sorunsuz bir halde evden eve taşıma işlerimizi icra ettiler. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Kardeşler Taşımacılık şirketini tüm taşınacak olanlara tavsiye ederim.

 • avatar resmi
  Oğuz AYDOĞAN

  Konak içerisinde oturduğum evimi Kardeşler Nakliyat şirketiyle Elazığ'a taşıdım. Kardeşler Nakliye şehirler arası taşıma konusu bakımından tavsiye edilen bir şirket. Mükemmel bir sistemle iş yapıyorlar. Gelen arkadaşlara teşekkür ediyorum. Tüm evimdeki eşyaları güzel bir biçimde paketlediler. Titiz ve ayrıca sistemli bir iş yapma şekilleri vardı. Kardeşler Nakliyatı taşınmayı planlayan herkese tavsiye ederim.