Ofis Taşıma

Konak Ofis Taşıma

Kuruluşumuz Konak İş yeri Taşıma kuruluşları içerisinde sağlam organize yapısı ve ayrıca koşulsuz müşteri memnuniyeti düşüncesiyle önemli işletmelerdendir.

Büro taşıma başka lojistik cinslerinden ayrıcalıklı çerçevede çok daha özen ve de uzmanlık gerektiren bir taşımacılık biçimidir.

Büronuzun nakledilmesi konusunda bizi aradığınızda öncelikle taşıma hizmetlerimizde görev verdiğimiz personelimiz adresinize gelerek işyerinizdeki tüm eşyaları tetkik eder. Analiz işlemi bittikten sonra nakil planı çıkartılır.

Nakil günü taşımamn daha hızlı ve zahmetsiz yapılması düşüncesiyle iş yeri oda oda işlem yapılarak nakledilir. Arşiv dolapları ve iş yeri mobilyalarının söküm işlemleri nispeten süratli olması sebebiyle şarjlı vidalama kullanılmaktadır. Tüm büro eşya ve malzemeleri avrupadan ithal özel ambalaj malzemelerine sarılarak ambalajlanır. Dosya ile masa aksesuarları ise kolilenerek üstlerine açıklayıcı bilgileri yazılmak suretiyle karışıklık önlenir.

Kuruluşumuz iş yeri taşıma işlemlerini sigorta kapsamına almaktadır.

Konak Ofis Taşıma faaliyetlerinde yıllardır önder konumunu koruyan kuruluşumuz Kardeşler Nakliyat, güven ve sadakatle müşterilerine hizmet sunmaktadır.

» İzmir Ofis Taşıma

 

Konak Kardeşler Nakliyat İle alakalı Müşteri Yorumlamaları

 • avatar resmi
  Adnan ÖZDEMİR

  Konak içinde asansörlü nakliye düzeneği bulunan firmaları inceledim. Kardeşler Nakliye firmasının başka firmalara göre daha profesyonel olduğunu fark ettim ve eşyalarımın nakliyesi konusunda bu şirket ile anlaştım. Firmadan Nabi bey ile irtibat halinde olduk ve evimin taşınması bitti. Hiçbir sorunla karşılaşmadım. Herhangi eşyam hasar görmedi. Evime gelen personele ve Kardeşler Taşımacılık firmasına teşekkür ederim. Firmayı tüm Konak'lılara da rahatlıkla önerebilirim.

 • avatar resmi
  Nihat KARAGÖZ

  Konak'ta bulunan beş artı iki dairemin taşıma işlerini Konak Kardeşler Nakliyata yaptırdım. Mustafa bey ve ekibi gerçekten profesyonelce hizmetlerini yaptılar. Herhangi bir şeye hasar vermeden özenli bir biçimde nakliyat işlevini yaptılar ve sorunsuz bir halde evden eve taşıma işlerimizi icra ettiler. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Kardeşler Taşımacılık şirketini tüm taşınacak olanlara tavsiye ederim.

 • avatar resmi
  Oğuz AYDOĞAN

  Konak içerisinde oturduğum evimi Kardeşler Nakliyat şirketiyle Elazığ'a taşıdım. Kardeşler Nakliye şehirler arası taşıma konusu bakımından tavsiye edilen bir şirket. Mükemmel bir sistemle iş yapıyorlar. Gelen arkadaşlara teşekkür ediyorum. Tüm evimdeki eşyaları güzel bir biçimde paketlediler. Titiz ve ayrıca sistemli bir iş yapma şekilleri vardı. Kardeşler Nakliyatı taşınmayı planlayan herkese tavsiye ederim.