Eşya Depolama

Konak Eşya Depolama

Depolama, kuruluşumuzun ifa ettiği güvenli hizmetler arasında yer almaktadır. Depolama, muhafaza altına alınması zorunlu olan bir eşya çeşidinin (örnek olarak makineler ve motosikletler, büro eşyaları, konutlarınızda fazla olan eşyalar, atamayacağınız fazla ev eşyaları, önemli kutular ve buna benzer materyaller) muhafazalı depolarda ve özel üretilmiş sandıklarda muhafaza edilmesi işlemlerine denilmektedir.

Kurumumuz, Konak'ta eşya taşıma ve ofis nakliyesi hizmetlerinin yanısıra, hizmet verdiği birey ve kuruluşların arzusu mukabilinde elverişli bir fiyatlandırmayla kısa veya uzun süreçte depolama işlemleri de sunmaktadır. Yıllık ya da daha geniş zaman kapsamlı depolama anlaşmalarında tek sefere mahsus olmak üzere nakliye maliyeti alınmamaktadır.

Gün boyunca güvenlik personeli tarafından korunan depolarımız, her türlü afet durumlarına karşılık da ayrıca güvencelidir.

Firmamızca uygulanan depolama maliyetleri, oldukça makuldür. Daha sonra ekstra maliyet tahakkuk ettirilmemektedir. Bütün fiyatlandırma, önceden müşterilerimize sunulmaktadır. Müşterilerimizin hoşnut olmalarının esas alındığı depolama faaliyetlerinde, lüzumlu olan tüm faktörler şirketimizce hesap edilmiştir.

» İzmir Eşya Depolama

 

Konak Kardeşler Nakliyat İle alakalı Müşteri Yorumlamaları

 • avatar resmi
  Adnan ÖZDEMİR

  Konak içinde asansörlü nakliye düzeneği bulunan firmaları inceledim. Kardeşler Nakliye firmasının başka firmalara göre daha profesyonel olduğunu fark ettim ve eşyalarımın nakliyesi konusunda bu şirket ile anlaştım. Firmadan Nabi bey ile irtibat halinde olduk ve evimin taşınması bitti. Hiçbir sorunla karşılaşmadım. Herhangi eşyam hasar görmedi. Evime gelen personele ve Kardeşler Taşımacılık firmasına teşekkür ederim. Firmayı tüm Konak'lılara da rahatlıkla önerebilirim.

 • avatar resmi
  Nihat KARAGÖZ

  Konak'ta bulunan beş artı iki dairemin taşıma işlerini Konak Kardeşler Nakliyata yaptırdım. Mustafa bey ve ekibi gerçekten profesyonelce hizmetlerini yaptılar. Herhangi bir şeye hasar vermeden özenli bir biçimde nakliyat işlevini yaptılar ve sorunsuz bir halde evden eve taşıma işlerimizi icra ettiler. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Kardeşler Taşımacılık şirketini tüm taşınacak olanlara tavsiye ederim.

 • avatar resmi
  Oğuz AYDOĞAN

  Konak içerisinde oturduğum evimi Kardeşler Nakliyat şirketiyle Elazığ'a taşıdım. Kardeşler Nakliye şehirler arası taşıma konusu bakımından tavsiye edilen bir şirket. Mükemmel bir sistemle iş yapıyorlar. Gelen arkadaşlara teşekkür ediyorum. Tüm evimdeki eşyaları güzel bir biçimde paketlediler. Titiz ve ayrıca sistemli bir iş yapma şekilleri vardı. Kardeşler Nakliyatı taşınmayı planlayan herkese tavsiye ederim.