asansörlü nakliyat

Konak Asansörlü Nakliyat

Taşınma işlemi insanlar açısından külfetli ve komplike bir ihtiyaç olsa da sektörel ve teknik ilerlemeler yardımıyla son yıllarda önemli biçimde kolaylaşmış ve emniyetli bir duruma gelmiştir.

Asansörlü ev nakliyat veya iş yeri taşımacılığı, söz konusu taşımacılık biçimlerinden birisidir ve taşınma işlemini fazlasıyla kolay bir hale getirmiştir. Taşıması zor ve büyük taşınacak materyalin, asansörlü nakliyat aracılığıyla taşınmaları, nispeten kısa zamanda ve nispeten güvenli şekilde icra edilebilmektedir. Asansör kullanmakta olan kaliteli bir nakliye firması yardımıyla taşınmak eskisi gibi yorucu bulunmayacak ve adeta sorunsuz sona erdirilecektir.

Taşıma işlemleri öncesinde transfer planı gerçekleştirilir. Nakil işlemleri yapılacak eşya ve yüklerin tespiti ile beraber asansörün kullanımının gerekli olabileceği malzemelerin durumunda, eşya nakli planına asansörlü nakliyat hizmeti de eklenir. Asansörlü nakliyat kullanımı ile birey kuvvetinin yeterli olamayacağı ağırlık ve hacimde bulunabilecek malzemeler, rahatça taşınır. Asansör kullanılarak yapılan evden eve nakliyat operasyonları, daha az sürede yerine getirilebilir. Bireylerin çok daha uzun sürede taşıyabileceği eşya ve malzemeler, asansör kullanılarak yapılan taşıma işlemleri yardımı ile oldukça kısa bir süre içerisinde yeni konumlarına taşınabilir.

Asansör kullanılarak yapılan evden eve nakliyat işlemlerinde altyapısında bulunan kurumsal asansör araçlarıyla hizmet veren kurumumuz, eşya ve yüklerinizin sağlam bir biçimde taşınabilmelerini sağlar.

» İzmir Asansörlü Nakliyat

 

Konak Kardeşler Nakliyat İle alakalı Müşteri Yorumlamaları

 • avatar resmi
  Adnan ÖZDEMİR

  Konak içinde asansörlü nakliye düzeneği bulunan firmaları inceledim. Kardeşler Nakliye firmasının başka firmalara göre daha profesyonel olduğunu fark ettim ve eşyalarımın nakliyesi konusunda bu şirket ile anlaştım. Firmadan Nabi bey ile irtibat halinde olduk ve evimin taşınması bitti. Hiçbir sorunla karşılaşmadım. Herhangi eşyam hasar görmedi. Evime gelen personele ve Kardeşler Taşımacılık firmasına teşekkür ederim. Firmayı tüm Konak'lılara da rahatlıkla önerebilirim.

 • avatar resmi
  Nihat KARAGÖZ

  Konak'ta bulunan beş artı iki dairemin taşıma işlerini Konak Kardeşler Nakliyata yaptırdım. Mustafa bey ve ekibi gerçekten profesyonelce hizmetlerini yaptılar. Herhangi bir şeye hasar vermeden özenli bir biçimde nakliyat işlevini yaptılar ve sorunsuz bir halde evden eve taşıma işlerimizi icra ettiler. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Kardeşler Taşımacılık şirketini tüm taşınacak olanlara tavsiye ederim.

 • avatar resmi
  Oğuz AYDOĞAN

  Konak içerisinde oturduğum evimi Kardeşler Nakliyat şirketiyle Elazığ'a taşıdım. Kardeşler Nakliye şehirler arası taşıma konusu bakımından tavsiye edilen bir şirket. Mükemmel bir sistemle iş yapıyorlar. Gelen arkadaşlara teşekkür ediyorum. Tüm evimdeki eşyaları güzel bir biçimde paketlediler. Titiz ve ayrıca sistemli bir iş yapma şekilleri vardı. Kardeşler Nakliyatı taşınmayı planlayan herkese tavsiye ederim.